SIMS Cloud

SIMS Cloud je aplikace na našem serveru, kde se mohou firmy i jednotlivci odkudkoli přihlásit (pomocí licenčního klíče).

Mají zde data ze svých objektů. (To může být využito například na dispečingu, vrátnici, atd.)

Výhody SIMS CLOUD řešení:

  • SIMS Cloud  zákazníkovi umožňuje provozovat dispečing nebo recepci PCO, aniž by musel investovat do stárnoucího hardware na němž je PCO provozován lokálně  a mohl užívat vždy aktualizovaný software SIMS včetně servisní podpory na serveru SIMS jako službu. Vaše klientská stanice tak může být velmi lehká a snadno nahraditelná, umístěná kdekoliv, kde je přístup na internet.
  • Zákazníci mohou využívat HW pultů centralizované ochrany připojených do serveru. Jedná se o telefonní PCO(analog), GSM PCO, SMS PCO, IP PCO, SMS centrum, obchůzkové technologie RFID a GPS. Nemusejí tedy investovat do těchto technologií. Na druhou stranu, pokud již nějaký HW PCO vlastní, může být vzdáleně připojen do SIMS CLOUD.
  • Zákazníci mají k užití všechny technologie PCO, které se i v budoucnu do systému přidají.
  • Zákazníci ocení také rychlost, s jakou si mohou svoje pracoviště PCO zřídit. Na straně SIMS se jedná o čas v řádu několika hodin, v extrémních případech i desítek minut.
  • O velmi úsporné řešení jde i proto, že zákazník nemusí pořizovat programové vybavení s licencí, kterou nevyužije. Připojovat do systému lze i jednotlivé zájmové objekty.
  • Přístup k zákaznickým datům vede přes nezávislé 10Gbit linky.
  • garance dostupnosti služby je na extrémní úrovni 99,99 % (v praxi znamená provoz bez výpadku)

Naše firma SW SIMS Safety, s.r.o. není hlídací ani bezpečnostní agentura. Nemáme ani takovou ambici. Jsme vývojáři. Nechceme být konkurenty našich klientů, ani výrobců zabezpečovací techniky, protože to považujeme za vysoce neetické. Jen umožňujeme, aby si každý zákazník prováděl střežení objektů podle svého uvážení a prostředky, které si sám zvolí. Nebráníme se připojení jakéhokoliv PCO, kde jeho provozovatel, výrobce nebo prodejce poskytne rozhraní pro připojení do systému. Toto řešení nabízíme jednotlivcům, malým firmám a institucím, ale i velkým bezpečnostním firmám, které o řešení projeví zájem. Vždy jsme připraveni hledat to nejoptimálnější řešení.

Více zde:

SIMS CLOUD

 

Comments are closed